Krótko o nas, czyli kim jesteśmy

biuro rachunkowe jozefow
Wieloletnie doświadczenie zawodowe, a także zdobyte kwalifikacje, pozwoliły mi na utworzenie kancelarii zajmującej się kompleksową obsługą księgową, kadrowo-płacową oraz doradztwem podatkowym.

Po kilkunastu latach pracy na stanowisku głównej księgowej w Grupie Spółek o małych, średnich i dużych obrotach sięgających kilkudziesięciu milionów złotych rocznie, postanowiłam prowadzić działalność we własnym imieniu i na własny rachunek, w której w pełni mogę wykorzystać zdobyte doświadczenie w zakresie rachunkowości i doradztwa podatkowego.

W 2017 roku, po zdaniu wymaganych egzaminów przed komisją Krajowej Izby Doradców Podatkowych, zostałam wpisana na listę doradców podatkowych pod numerem 13087.

Moja przynależność do Izby gwarantuje moim Klientom przede wszystkim bezpieczeństwo ponieważ:
1. Posiadam uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych zgodnie z art. 2 ust 1 pkt 2 Ustawy o doradztwie podatkowym
2. Jestem zobowiązana do zachowania tajemnicy zawodowej zgodnie z art. 37 ust 1 Ustawy o doradztwie podatkowym
3. Posiadam obowiązkowe ubezpieczenie OC
4. Uczestniczę w obligatoryjnych szkoleniach w zakresie prawa podatkowego, kontroli skarbowych, postępowania administracyjnego

Posiadam wieloletnie doświadczenie w kontaktach z urzędnikami urzędów skarbowych oraz ZUS. Wielokrotnie z sukcesem reprezentowałam podatnika w przebiegu kontroli skarbowych oraz kontroli ZUS. Posiadam umiejętność poruszania się w ustawach podatkowych. W przystępny sposób wyjaśniam zawiłości prawa podatkowego.

Zapraszam do skorzystania z usług mojego biura rachunkowego w Józefowie.

Biuro Księgowe Doradca Podatkowy
Renata Giovanoli-Jakubczak

Biuro rachunkowe, a odpowiedzialność przedsiębiorcy

Osoby posiadające własną działalność gospodarczą mogą zlecić prowadzenie księgowości swojej firmy wyspecjalizowanym biurom rachunkowym - kto ponosi wówczas odpowiedzialność za ewentualne błędy?

Biuro Księgowe Doradca Podatkowy
Renata Giovanoli-Jakubczak

ul. Kossaka 2
05-410 Józefów
Email:
giovanoli.13087@kidp.pl
Telefon:
534 290 469

Na skróty

Polityka prywatności
Doradca Podatkowy
Projekt i wykonanie BerMar multimedia